Vienos dienos renginys (05.05) apie kokybiškos ugdymo įstaigų aplinkos kūrimo patirtį

Vienos dienos renginys (05.05) apie kokybiškos ugdymo įstaigų aplinkos kūrimo patirtį

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga kartu su kolegomis iš Suomijos 2023-05-05 organizuoja tarptautinį dienos renginį “Vaiko teisė žaisti ir sportuoti. Kokybiškos ugdymo įstaigų aplinkos kūrimas. Suomijos ir Lietuvos kraštovaizdžio architektų patirtis“. Tai puiki proga susipažinti su naujų mokyklų Lietuvoje kūrimo sėkmės istorijomis ir užsienio patirtimi. Savo projektus pristatys jų autoriai architektai, Lietuvos ir  Suomijos kraštovaizdžio architektai. Kviestiniai svečiai Varpu Mikola (Nomaji.fi) ir Pia Kuusiniemi (Loci.fi) pasakos apie Suomijos švietimo įstaigų aplinkos kūrimo gaires bei dalinsis savo projektų – mokyklų aplinkos kūrimo – patirtimi.

Renginys yra aktualus kraštovaizdžio architektams, architektams, savivaldybių darbuotojams atsakingiems už švietimą, investicijas, architektūrą, mokyklų atstovams bei visiems, kurie rūpinasi mokymosi aplinkos kokybe. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Renginys vyks Suomijos ambasadoje Vilniuje (K. Kalinausko g. 24). Renginio pradžia 9:30; 15:00 planuojama ekskursija. Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/zY5QrNFFedF2yXsL6

Renginio dalyvio mokestis – 40 Eur. Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Bus įteikti dalyvio pažymėjimai. Daugiau informacijos – programoje:

Organizatorių vardu -Vainius Pilkauskas

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku