Ruduo kupinas konferencijų

Ruduo kupinas konferencijų

2023 m. rudenį kraštovaizdžio architektai nebus pakviesti į tradicinį renginį „Želdynų erdvė“. Vietoj to radosi kitų galimybių pasisemti patirties ir padiskutuoti kraštovaizdžio formavimo, želdynų projektavimo, tvarkymo klausimais. Apie renginį „Kraštovaizdžio horizontai“, kurį saugomų teritorijų sistemos darbuotojams, savivaldybių specialistams ir visiems besidomintiems spalio 17–18 dienomis organizavo Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, Lietuvos geografų draugija ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutas, sužinojome pavėluotai. Renginio programa (ir jos nuotolinė transliacija) žadėjo ne tik mokymus, bet ir forumą, diskusiją apie kraštovaizdžio ateitį, tikintis, kad renginys plės specialistų akiratį, padės skirtingoms sritims apsikeisti žiniomis ir rasti sinergiją aktyvinant ir stiprinant Europos kraštovaizdžio konvencijos įgyvendinimą, paskatins nacionalinės kraštovaizdžio politikos atnaujinimą. Diskusijų forume dalyvauti buvo pakviestas LKAS pirmininkas Mantas Pilkauskas. Deja, komunikaciniai kanalai nebuvo platūs, želdynų specialistus ir kraštovaizdžio architektus informacija pasiekė pavėluotai.

Gamta mus nuolat stebina ir moko. Vienos mokslinės diskusijos dalyviai Vilniaus miesto želdynuose, GTC nuotrauka, 2023.

Kviečiame nepraleisti dar vienos svarbios ir įdomios konferencijos. Apie ją informuojame iš anksto.  2023 m. lapkričio 16 d. Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija (LŽDAAA) kartu su Lietuvos dendrologų draugija bei Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija kviečia į  konferencijąMiestas ir gamta – nuo tvarių želdynų įrengimo iki efektyvios priežiūros“. Konferencija vyks Girionyse, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje, ji skirta miestų želdynų kūrimo, įrengimo ir priežiūros specialistams. Detalesnę informaciją apie šią konferenciją rasite prisegtoje programoje. Būtina išankstinė registracija konferencijos koordinatoriaus el. pašto adresu: info@zeldintojuasociacija.lt;  nustatytas nedidelis konferencijos dalyvio mokestis.

LKAS informacija, 2023-10-19 

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku