Povilas Marozas kviečia į pokalbių ciklą „Studio Stories“

Povilas Marozas kviečia į pokalbių ciklą „Studio Stories“

Nuo šių metų pradžios kviečiu visus prisijungti prie vyksiančių susitikimų su viešųjų erdvių ir kraštovaizdžio architektūros kūrėjais pokalbiams apie jų kūrybą, santykį su miestu ir kraštovaizdžiu, kūrybinius pasaulėvaizdžius ir daugelį kitų dalykų. Savo kasdieninėse veiklose intensyviai vystant projektus tik retais ir išskirtinais atvejais turime galimybę susipažinti su kitų darbais bei kūrybiniais procesais, dažniausia spaudoje, rečiau – gyvai tai aptariant su autoriais ir jų komandomis. Ta proga pokalbių ciklu ‘Studio Stories’ labai tikiuosi atverti draugišką ir atvirą diskusijų erdvę patirčių, žinių ir pasaulėvaizdžių mainams bei burti bendromis vertybėmis ir profesiniais interesais besirūpinančią bendruomenę. 

Šio pokalbių ciklo metu kartą per mėnesį kalbinsime įvairių kartų kūrėjus bei institucijų atstovus iš Lietuvos ir užsienio. Startuojame labai paprastomis ir kukliomis priemonėmis susitikdami virtualiai kiekvieno mėnesio gale pokalbiui su vienu kūrėju ar kolektyvu ir, tikiuosi, keliaudami toliau natūraliai pasikoreguosime šių susitikimų formą ir formatą. Susitikimai bus įrašinėjami ir kiek vėliau prieinami viešame pokalbių archyve. 

Antradienį, sausio 31d., nuo 19.00 valandos kviečiu prisijungti pirmajam pokalbiui su  kraštovaizdžio architekte, menininke ir tyrėja Sigita Simona Paplauskaite. Studijavusi architektūrą Vilniuje ir kraštovaizdžio architektūrą Londone (Jungtinėje Karalystėje) Sigita Simona dirba Vilniuje ir Briuseyje. Tarp neseniai įgyvendintų kraštovaizdžio architektės projektų yra instaliacija ‘The Building Site’ (2018) Londono architektūros festivalyje bei projektas Vilniuje „Fabijono Svetainė“(2022), skirtingų parodų architektūra įvairiose kultūros institucijose bei keli tyrimai apie miestą ir kraštovaizdį. Su Sigitos Simonos darbais plačiau susipažinti galite puslapyje www.sigitasimona.com.

Pokalbį moderuoja kraštovaizdžio architektas Povilas Marozas. Laukiame visų.

2023 m. sausio 25 d. sausio 31d. / antradienis

RENGINIO NUORODA 19:00

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku