„RTF Awards 2021“

„RTF Awards 2021“

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos Ekspertų tarybos pirmininkas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius Tech) Architektūros fakulteto Dizaino katedros vedėjas, prof. dr. Jonas Jakaitis pakviestas dalyvauti Pasaulio architektūros ir dizaino „RTF Awards 2021“ konkurso darbų žiuri komisijoje. Tai yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio apdovanojimų architektūros, dizaino ir architektūrinės žurnalistikos bei kritikos veiklos srityse.

Konkursui pateiktus darbus vertins tarptautiniu mastu įtakinga žiuri komisija, sudaryta iš žinomų mokslininkų, pripažintų specialistų, žymių spaudos atstovų, kūrybinio dizaino profesionalų ir patyrusių verslininkų. Jie atidžiai vertins reitinguodami kiekvieną konkursui pateiktą darbą: „RTF Awards 2021“ žiuri narių sąrašas: https://awards.re-thinkingthefuture.com/jury-members/

„RTF Awards 2021“ yratarptautinis architektūros ir dizaino kūrybinių darbų konkursas siekiantis išaiškinti geriausių pasaulio 2020 m. architektūros, dizaino, bei kt. meninės veiklos sričių darbų nominantus.  

RTF yra tarptautiniu mastu veikiantis architektūros ir dizaino paslaugų centras, siekiantis pareikšti kritines įžvalgas apie antropogenizuotos aplinkos problemas ir pristatyti kūrybiškiausius bei novatoriškiausius projektus architektūros ir dizaino srityse ir taip sukurti aukščiausio lygio interaktyvią švietimo platformą. Tikimės, kad ir mūsų nariai teiks savo darbus šiam miesto atvirųjų erdvių ir pastatų konkursui.

Informaciją parengė Gintaras Stauskis

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku