Rengiama išvyka į Galabau 2022 parodą Vokietijoje

Rengiama išvyka į Galabau 2022 parodą Vokietijoje

2022 m. rugsėjo 14–17 d. Niurnbergo parodų centre 24-ą kartą vyks pirmaujanti Europoje tarptautinė miesto viešų ir žaliųjų erdvių planavimo, įrengimo, statybos ir priežiūros produktų prekybos paroda „GaLaBau 2022“. Parodos „GaLaBau 2022“ metu vyks kongresas, kuris bus platforma į ateitį orientuotoms miesto ekologiško planavimo ir projektavimo temoms. Kongreso, kuris vyks 2022 m. rugsėjo 15 ir 16 d., tema yra „Geresni ekologiškesni miestai: miesto gyvenimo gamta pagrįsti dizaino sprendimai ir nauji žaliųjų erdvių kūrimo ir tvarkymo būdai šiame kontekste“. Renginį organizuoja NürnbergMesse kartu su World Urban Parks ir remia GALK e.V., Vokietija ir Hortis, Prancūzija. Daugiau informacijos rasite čia:https://www.galabau-messe.com/en

LKAS formuoja specialistų grupę ir planuoja dalinai kompensuoti kelionės išlaidas bei kviečia ketinančius vykti LKAS narius pranešti el. paštu LKAS administratorei Dianai el. p. dianavaneta@gmail.com iki liepos 25 d. 12.00 val. Daugiau informacijos apie planuojamą išvyką teikia Jurga Silvija Večerskytė.

LKAS valdyba

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku