Pirmininko sveikinimas

Pirmininko sveikinimas

Mielieji,

Šiemet svarbiausias metų šventes sutinkame ypatingai, ir nors atstumai tarp mūsų didesni, tikiu, kad geriau jaučiame savo margos, bet daug bendro turinčios kraštovaizdžio architektų genties bendrumą. Saugokime ir puoselėkime šį bendrumą.

Visi pokyčiai įvyksta tada, kai jiems ateina laikas. Naujosios sąjungos valdybos darbai jau duoda pirmuosius vaisius. Per pastaruosius pora karantinu paįvairintų mėnesių įvyko pirmieji nuolatinio profesinio augimo mokymai kartu su mūsų kaimynais lenkais, suomiais, estais ir latviais. Lietuvos kultūros taryba labai gerai įvertino mūsų paraišką 2021 metams. Pagal Pagirių bendruomenės prašymą atlikome pirmąjį ekspertinį vertinimą. Svarstymui su jumis parengta kraštovaizdžio architektūros žurnalo leidybos koncepcija. 

Nuo senų laikų Kalėdų simboliu tapusi eglė – kaip ir kiti spygliuočiai – yra visomis prasmėmis apvalantis medis.  Man gražiausia yra gyva auganti ir amžinai žaliuojanti eglė, kuri daug geriau veši ne pavieniui, o panašių medžių bendruomenėje. Todėl į Naujuosius ženkime be senų pančių ir šešėlių, su naujais užmojais ir bendrais siekiais. Linkiu jums visiems su tokia gyvybine energija priimti vis iškylančius iššūkius, stiprinti mūsų bendruomenę ir su naujais siekiais įžengti į jau sugrįžtančios šviesos ir šilumos laikus. 

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Gintaras Stauskis
Jūsų – pirmininkas

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku