Kviečiame dalyvauti seminare „Žalioji miesto infrastruktūra – medžių sodinimo ir lietaus vandens surinkimo technologijos miestui”

Kviečiame dalyvauti seminare „Žalioji miesto infrastruktūra – medžių sodinimo ir lietaus vandens surinkimo technologijos miestui”

Kviečiame 2019 lapkričio 19 dieną dalyvauti seminare Žalioji miesto infrastruktūra – medžių sodinimo ir lietaus vandens surinkimo technologijos miestui. Technologijas pristatys GreenBlue Urban įmonės savininkas Dean Bowie ir atstovas Latvijoje Alexander Kernozhitsky iš Rygos.

Seminaro pranešimai bus verčiami į lietuvių kalbą.

  1. Registracija laikoma įvykusia po to, kai el. paštu info@kabi.lt organizatorius patvirtins apie įvykdytą apmokėjimą arba gautą prašymą registruoti į seminarą.
  2. Seminaro dalyvio mokestį 20 Eur prašome sumokėti registracijos dieną pavedimu į MB “Aplinkotvarka ir kraštovaizdis” banko sąskaitą – LT07 7300 0101 5930 8171, „Swedbank” AB. Mokėjimo paskirtis – Už seminarą.
  3. Sąskaitos faktūros bus išrašytos tik po seminaro.
  4. Jeigu mokama iš įmonės sąskaitos už darbuotoją ar kitą asmenį, pavedimo pavadinime būtina nurodyti seminaro dalyvio vardą ir pavardę.
  5. LKAS nariai norintys susimokėti 15 Eur LKAS nario mokestį už 2019 ar 2020 metus, kviečiami padaryti pavedimą į Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos sąskaitą LT90 7300 0100 0226 2319 (AB bankas “Swedbank”).
  6. Vietų skaičius ribotas, todėl neregistruoti asmenys nebus įleidžiami į seminarą.

LKAS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 metus, seminaras yra nemokamas, tačiau būtina registracija dėl riboto vietų skaičiaus. 

Seminaro data – 2019 m. lapkričio 19 d.

Seminaro laikas – 12:30 – 16:00

Seminaro vieta –  Radisson Blu Hotel Lietuva, konferencijų centras pirmam aukšte, Konstitucijos pr. 20,Vilnius 09308

Kviečiame nepraleisti puikios progos sužinoti apie medžių sodinimo ir lietaus vandens surinkimo miestuose naujausias technologijas ir drauge maloniai pabendrauti.

Iki pasimatymo!

Dovilė Ivanauskienė ir Mantas Pilkauskas

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku