Ilzenbergo dvaras kviečia Jus į kūrybinį idėjų konkursą

Ilzenbergo dvaras kviečia Jus į kūrybinį idėjų konkursą

Ilzenbergo dvaras kviečia Jus į kūrybinį idėjų konkursą su priziniu fondu, tema: “Meilės, harmonijos ir dvariškumo sala Ilgio ežere, Ilzenbergo dvaro parko sudėtinė dalis”.

Kviečiame Jus į kūrybinį konkursą sukurti išskirtinį Meilės, harmonijos ir dvariškumo idilijos emocinį potyrį apsilankiusiems Ilzenbergo dvaro parke esančioje Meilės saloje (žiūrėti priedą), saloje esančioje arčiausiai Latvijos iš visų salų Lietuvoje, bet kokiomis leistinomis  priemonėmis  (architektūros elementai, želdiniai, takai, ir pan.).

Siekiamas galutinis salos sutvarkymo rezultatas – Meilės, Harmonijos ir Dvariškos kultūros sala. Tam reikalingi salos sutvarkymo sprendimai (priemonės), kurie visais metų laikais sustiprintų, sužadintų čia atėjusio žmogaus Meilės jausmą visai kūrinijai, atkreiptų dėmesį į supančios visumos  Harmonijos grožį, o įkurdinta  mažoji architektūra, darniai įsilietų į idilišką  gamtos salą,  primintų žmogui  apie jo buvimą dvariškos kultūros apsuptyje.

Komisijos sprendimu bus atrinkti trys geriausi pasiūlymai, iš kurių vienas bus paskelbtas šio konkurso nugalėtoju ir su juo bus pasirašyta sutartis dėl pasiūlyto sprendimo įgyvendinimo, o antros ir trečios vietos laimėtojams bus padalinta atitinkamai 1300 ir 700 eurų dydžio premija.

Su Ilzenbergo parku galite susipažinti atvykę į parką ar virtualiame ture, žr: www.ilzenbergas.lt,  o  papildomą  informaciją apie konkursą jums suteiks <…>

Pasiūlymai turi būti pristatyti iki 2020 m. vasario mėn. 14 dienos – Šv. Valentino, meilės dienos.

Konkurso sąlygas kviečiame atsisiųsti paspaudus šią nuorodą: (nuoroda panaikinta pasibaigus pasiūlymų pateikimo terminui)

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku