Laiškas sąjungos nariams

Laiškas sąjungos nariams

Gerbiami kraštovaizdžio architektų sąjungos nariai,

Mano vadovaujama naujoji sąjungos valdyba pradėjo darbą, siekdama įgyvendinti sueigoje prieš mėnesį duotus pažadus. Esu architektas urbanistas, ir štai jau dešimtmetis kaip esu jūsų tarpe. Lietuviška realybė paklojo mums skirtingus kelius į kraštovaizdžio architektūrą, todėl esame įvairūs ir skirtingi, kaip retai kuri profesinė bendrija. Matydamas kraštovaizdžio architekto profesijos svarbą ir meninės kūrybos žavesį pastaraisiais metais šiai sričiai skiriu didžiąją savo darbo laiko dalį, nuo studijų ir tyrimų iki praktinių darbų, o dabar – ir profesinei bendruomenei. Atėjau į šią įpareigojančią poziciją tam, kad bent kiek priartėtume prie taip trokštamos padėties, kai kraštovaizdžio architektas bus kviečiamas į kiekvieną projektą, jo nuomonės bus klausiama ir paisoma, ir iš savo darbo jis galės oriai gyventi. O mūsų sąjunga bus tikroji diskutuojančių, bendradarbiaujančių ir tobulėjančių kolegų, nuoširdžiai ir profesionaliai dirbančių pačiose įvairiausiose kraštovaizdžio srityse, bendruomenė.

Sąjungos elektroniniame pašte prieš kelias dienas radau 3884 nuo 2018 m. vasario neatsakytus laiškus. Pažadu, mes paštą skaitysime ir į jūsų laiškus reaguosime. Valdybos nariai pasirinko kuruojamas sritis, apsvarstę parengėme strateginį planą, kurį greitai rasite darbą atnaujinusioje sąjungos svetainėje. Kai darbų tokia gausa, o pajėgos ribotos, pirmyn gali vesti tik didelis tikslas ir meilė veiklai, kurią darai. Tikiu, kad ir jūs turite daug ypatingų gebėjimų, taigi jūsų mintys ir papildomos rankos bei galvos yra labai laukiamos. Kartu pasieksime daugiau. Priimsime kritiką, jei klysime, būsime atlaidūs, nes visi mes – žmonės. Tačiau ambicijų tikrai turime ir jų sieksime. Kviečiu jus dirbti kartu, ir rezultatai tikrai bus.

Jūsų pirmininkas
Gintaras Stauskis

Tinklalapio veikimui palaikyti naudojami būtiniausi slapukai (angl. cookies), dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.
Sutinku