Pasibaigę konkursai

Jau pateikti Vaikutėnų parko įrengimo konkursiniai projektai

Utenos rajono savivaldybės administracija organizuoja Vaikutėnų parko įrengimo projektų konkursą. Planuojama  3,55 ha parko teritorija, kurią kaimo bendruomenė norėtų intensyviau naudoti –pagerinti esamą paplūdimį, įrengti paplūdimio tinklinio aikštelę, pastatyti suoliukų. Teritorijoje planuojama rengti įvairaus pobūdžio (sporto, kultūros) renginius, todėl buvo prašoma numatyti vietą lauko estradai, žiūrovams ir automobilių stovėjimo aikštelei.  

Misionierių sodų projektai

Misionierių sodų Vilniuje projektinių pasiūlymų konkursą laimėjo savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ pasiūlymas (konkurso rezultatai paskelbti spalio pabaigoje). Vertinimo komisija priėmė ir surikiavo 10 iš 11 pateiktų projektų (pirmieji penki premijuoti) ir vieną pripažino neatitinkančiu konkurso sąlygų. Projektai buvo eksponuojami Savivaldybės salėje bei yra skaitmeninėje formoje Architektų sąjungos svetainėje, tačiau vertinimo medžiaga neviešinama. Komisija nutarė, o kodėl – kodėl tai žinoti?

Kas bloga prisiminkime, kas gera teišblės

Atrodo, kad su šiuo palinkėjimu baigėsi 2010 metų rudens Lietuvos kraštovaizdžio architektų darbų paroda LITEXPO rūmuose Vilniuje. Trejetą pastarųjų metų (2007-2009) LKAS nariai parodose įvertindavo vieni kitų darbus, rašė komentarus, išryškindavo geriausius. Tuomet pavykdavo kolegas sudominti paroda, įtraukti juos į pasikeitimą nuomonėmis, atsirado pozityvi parodos intriga. Svarbiausia, kad buvo pastebima ir iškeliama tai, kas buvo gero, įdomaus ir vertingo padaryta. Geriausi darbai buvo simboliškai apdovanojami. LKAS pirmininkas už geriausius komentarus skirdavo specialią premiją.

Puslapiai