Naujienos

Klaipėdos valstybinė kolegija su Klaipėdos universitetu ir kitais socialiniais partneriais, tarp kurių ir Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga,  kviečia į kasmetinę – jau penkioliktą –  tarptautinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Miestų želdynų formavimas 2018: praeitis–dabartis–ateitis“.

Aleksandro Stulginskio universitetas, pirmiausia Miškų ir ekologijos fakultetas,  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio ir Žemaitijos krikšto jubiliejaus proga Šventajam Sostui  pasiryžo padovanoti tris ąžuoliukus  –  Stelmužės ir kitų dviejų  Lietuvos ąžuolų klonus – ir ąžuolinę rūpintojėlio skulptūrą.

„Profesinė kelionė po Lenkijos parkus pavyko. Ir sumanymas, ir organizavimas verti didelio pliuso“, – taip išvyką apibūdino vienas kelionės dalyvių.

Jau šį penktadienį, spalio 20 d. 9 val., Panevėžyje, kino teatre Garsas” prasidės  XI-asis Lietuvos urbanistinis forumas, kurio tema – Lietuvos urbanistinė vizija.

2017 m. rugsėjo 10–13 dienomis Jungtinėje Karalystėje Grinvičo universitete, kuriame kraštovaizdžio architektūrą studijavo ir kai kurie LKAS nariai, vyko Europos kraštovaizdžio architektūros mokyklų tarybos ECLAS narių susirinkimas ir konferencija  Kūrimas – atkūrimas (Creation – Recreation).

Autorė teigia jau senokai turėjusi mintį panagrinėti kraštovaizdžio objektus kūrybiniu, idėjiniu aspektu.

Teminių sesijų pranešimai buvo sutikti su nemažesniu auditorijos dėmesiu.

Kraštovaizdžio architektus, aplinkos tvarkymo, želdininkystės specialistus, ypač jaunuosius, studijuojančius, kviečiame į profesinę išvyką Lenkijoje Palenkės vaivadijoje ir kiek toliau.

2017 m. spalio 11 d. 16.05 val. per Lietuvos radijo pirmąją programą laidoje „Sveikata“ laidos vedėja Rasa Pekarskienė kalbins LKAS valdybos narį prof. Gintarą Stauskį apie kraštovaizdžio architektų veiklos specifiką.

Saulėtą 2017 m. rugsėjo 29 d. rytą į Trakų Vokės dvaro sodybą (Vilniaus miesto savivaldybė) susirinko per 60 kraštovaizdžio architektūros ir kultūros paveldo apsaugos specialistų, akademinės bendruomenės atstovų iš visos Lietuvos.  Čia vyko konferencijos „René André (1867–1942) epocha. Kraštovaizdžio architekto kūrybos laukas – nuo želdynų iki miestų planavimo“ sesijos ir susitikimai.

Puslapiai