EULAND-21 projekto tarptautinė kraštovaizdžio architektų studentų vasaros mokykla ir konferencija

EULAND-21 projekto tarptautinė kraštovaizdžio architektų studentų vasaros mokykla ir konferencija 

2018 m. vasaros pabaigą vainikuos tarptautinis renginys Vilniaus Gedimino technikos universitete  – dvidešimt kraštovaizdžio architektūros studentų ir tuzinas dėstytojų bei šios profesijos praktikų iš Estijos, Vengrijos, Lenkijos, Olandijos, Vokietijos ir kitų šalių paskutinę rugpjūčio savaitę gilins profesinius įgūdžius Vilniuje, VGTU Architektūros fakultete.  2018-08-31 organizuojama atvira konferencija, kurioje kviečiami dalyvauti visi Lietuvos kraštovaizdžio architektai.

VGTU Architektūros fakultetas žengia į kraštovaizdžio architektūros studijų lauką skambiu tarptautiniu renginiu, kuriame bus praktiškai išbandomi per dvejus projekto EULAND-21 darbo metus sukurti studijų moduliai. Projekto vadovas prof. dr. Gintaras Stauskis džiaugiasi, kad į kvietimą atsiliepė gausus būrys estų, lenkų vengrų universitetų studentų, taip pat Olandijos, Vokietijos, Ispanijos dėstytojai ir profesionalai, kurie atvyks į Lietuvą gilinti specifinių gebėjimų ir keistis žiniomis.

„Vasaros mokykloje praktiškai išbandysime trijų iš sukurtų trijų dešimčių studijų modulių, skirtų miesto viešųjų erdvių, kultūrinių kraštovaizdžių ir infrastruktūros projektų kraštovaizdžių kūrimui, dėstymą studentams. Vilniaus savivaldybė pasiūlė studentams išbandyti savo gebėjimus  konkrečiose Vilniaus miesto vietose – išties įdomu, koks bus požiūris į mūsų problemas iš visiškai kitos, gal mums netikėtos perspektyvos“ – aiškina projekto vadovas.

Rugpjūčio 31-ąją, paskutinę vasaros dieną, VGTU Architektūros fakultete vyks baigiamasis šio tarptautinio renginio akordas – atvira konferencija, kurioje svečiai ir Lietuvos specialistai dalinsis ateities įžvalgomis apie mūsų visų profesiją. Studentų komandos pristatys savo pasiūlymus konkrečių Vilniaus vietų kraštovaizdžiams tvarkyti, o visi dalyviai turės laiko padiskutuoti rūpimomis kraštovaizdžio architektūros temomis su renginio svečiais, tarptautiniu mastu pasižymėjusiais kraštovaizdžio architektais.

Visus maloniai kviečiame rugpjūčio 31 dieną penktadienį 13 val. išgirsti įspūdingus pranešimus, pabendrauti su svečiais ir tarpusavyje mums jau įprastoje vietoje – VGTU Architektūros fakultete, Pylimo g. 26 (3.10 aud.), Vilniuje.  Konferencijos programa ir registracijos nuorodos – prisegtame dokumente.

LKAS informacinė tarnyba, 2018-08-16