CPD-LA PROJEKTO ANTRASIS SEMINARAS "KRAŠTOVAIZDŽIO ARCHITEKTŪROS TEISINIAI ASPEKTAI"

CPD-LA PROJEKTO ANTRASIS SEMINARAS "KRAŠTOVAIZDŽIO ARCHITEKTŪROS TEISINIAI ASPEKTAI"

Gerbiami Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos nariai, savivaldybių darbuotojai, profesionalai,
Kviečiame Jus į antrąjį CPD-LA projekto „Baltijos jūros regiono kraštovaizdžio architektų nuolatinio profesinio ugdymo programos perkėlimas“ (projekto Nr. LLP-LdV-TOI-2013-LT-0138) seminarą „Kraštovaizdžio architektūros teisiniai aspektai“, kuris vyks 2015 m. vasario 26 d., Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultete, Nuotolinių studijų centro konferencijų salėje (IV a.), Pylimo g. 26, Vilniuje.
Šis mokymas apima žinias ir supratimą apie teisės aktus, kurie susiję su kraštovaizdžio architektūros sritimi ir veikla, želdynų tvarkymu ir projektavimu. Keletas įstatymų reguliuoja žaliųjų erdvių planavimo ir valdymo dalykus. Jei specialistui trūksta supratimo ir teisinės įžvalgos šiuose klausimuose, tai gali tapo jo profesionalios veiklos kliūtimi. Sutarčių teisės ir viešųjų pirkimų teisės aktai yra labai svarbus veiksnys, lemiantis profesinę kraštovaizdžio architektų veiklą Lietuvoje.
Kaip viešasis užsakovas gali užsisakyti kraštovaizdžio architektūros ar želdynų tvarkymo projektą? Bus pateikta daugiau žinių ir informacijos apie želdynų teisę ir teisinį mąstymą. Bus analizuojami teoriniai ir praktiniai Viešųjų pirkimų įstatymo taikymo aspektai, aptartos teisinės galimybės ir pateikta specialistų nuomonė analizuojant konkrečius atvejus.

Seminaro programa:
9.00 – 9.40 – Registracija. Atvykimo kava arba arbata
9.40 – 10.30 – Įvadinė dalis. Kraštovaizdžio architektūros teisinė bazė.
Pranešėjai LKAS pirmininkas Alvydas Mituzas ir temos koordinatorius Steponas Deveikis
10.30 – 12.00 – Viešųjų pirkimų įstatymas ir jo taikymas kraštovaizdžio architektūroje.
Pranešėja Viešųjų pirkimų tarnybos Mokymo ir konsultacijų skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Sirusaitė
12.00 – 12.45 – Kavos / arbatos pertrauka
12.45 – 14.15 – Viešųjų pirkimų įstatymo taikymo atvejų analizė: Birštono ir Utenos savivaldybių pavyzdžiai. Pranešėjai LKAS ekspertas Regimantas Pilkauskas ir LKAS valdybos narė Jūratė Paragytė (Utena)
14.15 – 14.45 – Kavos / arbatos pertrauka
14.45 – 15.30 – Kaip naujai redaguoti ir tobulinti želdynų įstatymą ?
Pranešėja ir diskusijos vadovė Vaiva Deveikienė, LKAS valdybos narė, CPD-LA projekto koordinatorė
15.30 – 16.00 – Klausimai ir atsakymai, seminaro apibendrinimas

Seminaro dalyviai gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.
Registruotis į seminarą prašome el. paštu info@cpd-la.eu, nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, darbovietę ir užimamas pareigas – užpildykite pridedamą lentelę. Registruotis galite iki 2015 m. vasario 23 d. Seminaras nemokamas, išankstinė registracija būtina.

SEMINARO PROGRAMA ATSISIUNTIMUI